Competitie weer van start!

Hallo volleyballers,

Nadat we 10 dagen geleden het nieuws kregen dat trainingen weer hervat konden worden, is het nu ook de beurt aan alle competitiewedstrijden!
Vanaf morgen zijn er weer competitiewedstrijden mogelijk en alle wedstrijden zijn door de Nevobo al ingepland in het wedstrijdprogramma. Zoals gebruikelijk is het programma te vinden in de volleybal-app of op de website van de Nevobo.

 

Wijzigingen ten opzichte van vorige mail:

  • Competitiewedstrijden zijn weer toegestaan. Hier gelden dezelfde regels als bij de trainingen: denk aan het Corona Toegangsbewijs (CTB) vanaf 18 jaar. Uitzondering voor het CTB geldt voor vrijwilligers die in functie zijn binnen de sportzaal: onder andere trainers, coaches, tellers en scheidsrechters.
  • Zowel trainingen als wedstrijden zijn mogelijk, ook na 22:00 uur.
  • Publiek is weer toegestaan, onder voorwaarden:
    • Laten zien van een geldig Corona Toegangsbewijs (CTB) vanaf 18 jaar. We willen daarom vragen om alleen te komen kijken bij wedstrijden en niet bij de trainingen, zodat het voor onze vrijwilligers te doen blijft om mensen te controleren bij binnenkomst.
    • In de sportaccommodatie geldt een mondkapjesplicht vanaf 13 jaar bij verplaatsing;
    • Het is verplicht om 1,5 meter afstand te houden;

Alle overige maatregelen uit voorgaande (onderstaande) mail blijven gelden.

Controle QR-codes op wedstrijd dagen:

Zoals al eerder aangegeven, zijn we als club zelf verantwoordelijk voor de controle van de QR-codes bij binnenkomst.
Op trainingen gebeurt dit door de trainer of een van de spelers uit het betreffende team.
Aangezien we nu op wedstrijddagen ook te maken krijgen met controle van het publiek, zal deze taak verdeeld moeten worden over de verschillende teams. We willen de vrijwilligers (scheidsrechter, teller, en QR-controleur) vragen om een half uur vóór aanvang van de wedstrijd aanwezig te zijn.

Wedstrijd team:

Thuiswedstrijd dag + aanvang wedstrijd:

Controle QR:

Scheidsrechter:

Teller:

Heren 1

Donderdag – 20:00

Recreanten

Bart Smeets

Recreanten

Dames 1

Zaterdag – 17:30

Dames 2

Recreanten

Dames 2

Dames 2

Zaterdag – 19:30

Dames 1

Dames 1

Heren 1

Recreanten

Dinsdag – 20:00 (nog niet ingepland)

Heren 1

Heren 1

Jeugd C

Zaterdag – 17:30

Dames 2

Dames 2

Ouders

Voor de CMV-toernooien welke op zondag in Wessem worden georganiseerd volgt een aparte planning.

We wensen iedereen veel succes en vooral veel plezier bij de wedstrijden!

Het bestuur